Новини » Спорт 12 липня, 2019, 11:56
«Зоря» у заключній грі на зборах у Словенії зіграла нічию з угорським «Пакшем»
zarya-lugansk.com/

Футболісти луганської «Зорі» завершили тренувальний збір у Словенії товариським матчем з угорським футбольним клубом «Пакш».

У звітному матчі луганчани мали солідну перевагу, однак перемогти не змогли. Українці відкрили рахунок на 17-й хвилині після влучного удару Владислава Кочергіна, але вже за чотири хвилини рахунок став 1:1 і не змінився до фінального свистка, повідомляє офіційний сайт ФК «Зоря».

Звітний поєдинок «Зоря» провела у такому складі: Заурі Махарадзе (Нікола Васил, 50), Микита Каменюка (Максим Білий, 69), Дмитро Литвин (Джоель Абу Ханна, 55), Владислав Ємець (Леван Арвеладзе, 55), Богдан Михайличенко, Ігор Чайковський (Ігор Загоруйко, 55), Лазао Владислав Кабаєі, Єгор Шалфєєв (Дмитро Хомченовський, 60), Владислав Кочергін (Дмитро Іванисеня, 69), Філіп Будковський.

Додамо, що вже сьогодні, 12 липня, «Зоря» повертається в Україну, де і продовжить готуватися до перших офіційних матчів нового сезону.

2019-07-17 19:59 :57