Новини » Політика

Зеленський із заводу у Дніпрі дзвонив до Кличка, щоб той заплатив за трамваї

Президент Володимир Зеленський дзвонив до мера Києва Віталія Кличка з вимогою розрахуватися за трамваї із Південним машинобудівним заводом імені Макарова у Дніпрі. В цей момент президент був на підприємстві.

Про це повідомляє сайт президента України.

Під час зустрічі із працівниками вони поскаржились, що Київ не розрахувався за поставлені трамваї, які виробило підприємство. Тому Зеленський вирішив одразу дзвонити до Кличка.

 «Вони виконали замовлення, а грошей люди не отримали. До мене звертаються як до Президента, я телефоную вам», – сказав він під час розмови.

Зеленський додав, що потрібно опиратися на національного виробника під час розробки тендерів. Бо умови в закупівлях були розписані так, щоб вітчизняні підприємства не брав у них участі.

«Але найголовніше питання не в цій заборгованості, хоча я прошу вас її сплатити, а в тому, що вони хотіли брати участь у тендері, але його кваліфікаційні умови прописали таким чином, що український виробник не може брати в ньому участі. Тобто умови прописані під постачання з-за кордону. Якщо можна, розберіться з питанням фінансів. А щодо того, як використовувати нашого вітчизняного виробника, який для нас у пріоритеті, ми з вами поспілкуємося окремо», – наголосив Зеленський.

Додамо, нещодавно Кличко та Зеленський не домовилися, як управляти Києвом. У Зеленського хочуть розділити посади мера та глави КМДА. Кличко каже, що це спроба встановити свого управлінця над Києвом і запропонував дострокові вибори мера.Loading...