live

Заява телеканалу "112 Україна"

ZIK

Телеканал "112 Україна" звертається до Служби безпеки України, Національної поліції та ДСНС через несанкціоновану акцію протесту під будівлею телеканалу, заплановану на 13 липня.

Нижче наводимо повний текст звернення, опублікованого на сайті 112.ua.

ТОВ "ТРК "112-ТВ" звертається із повідомленням про заплановані дії осіб, спрямовані на порушення публічної безпеки, порушення прав і свобод громадян, перешкоджання здійсненню журналістської діяльності, а також дії, спрямовані на підрив основ інформаційної безпеки України.

12.07.2019 ТОВ "ТРК "112-ТВ" з відритих джерел, а також із відомостей, які містяться на фейсбук-сторінці Сергія Стерненка, керівника громадської організації НГО "Небайдужі" праворадикального спрямування, стало відомо про публікацію, яка містить заклики щодо проведення, ймовірно, несанкціонованої акції протесту біля будівлі, в якій розміщується Телеканал "112 Україна" (ТОВ "ТРК "112-ТВ").

Вказана публікація містить прямі заклики до громадян прибути до будівлі Телеканалу "112 Україна" та всіма можливими способами заблокувати його роботу.

Не виключаємо, що в цьому випадку вчинятимуться активні дії, спрямовані на блокування доступу журналістів до їхніх робочих місць, здійснюватиметься пошкодження майна Телеканалу та будівлі, лунатиме погроза насильницьких дій щодо журналістів тощо.

Своєю чергою це може привести до непоправного – підриву основ інформаційної безпеки України, адже таку інформаційну подію можуть використати у своїх інтересах ЗМІ країни-агресора.

У зв’язку із викладеним вимагаємо не допустити вчинення злочинних дій щодо майна телеканалу та забезпечити безпеку і громадський порядок, у тому числі шляхом запобігання можливим протиправним діям щодо Телеканалу "112 Україна" та його працівників 13.07.2019 за адресою: м. Київ, вул. Дегтярівська, 21-Г.

Генеральний директор ТОВ "ТРК "112-ТВ" 

Є.А. Бенкендорф

112.ua
112.ua


Loading...
Loading...
Loading...