Завтра у Львові відбудуться перші тестування на Ігри Нескорених-2020

mil.gov.ua

Львів стане першим містом, яке цього року прийматиме спортивні тестування учасників відбору до Ігор Нескорених-2020 в Гаазі (Нідерланди).

Перші спортивні тестування на Ігри Нескорених 2020 пройдуть завтра, 13 липня, у Львові, повідомляє офіційний сайт Міноборони України.

«Під час тестувань у Львові 56 потенційних кандидатів національної команди випробують свої сили в шести видах спорту: пауерліфтинг, плавання, легка атлетика (біг, стрибки в довжину, штовхання ядра), веслування на тренажері, стрільба з лука та велоспорт на шосе і оберуть найкращий для себе.

У виборі їм допомагатимуть професійні тренери, лікарі, а також члени минулорічних збірних, які цього року доєднаються до тестувань в ролі асистентів тренерів», – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, спортивні тестування – перший етап відбору до збірної України, на який запрошуються всі учасники, що заповнили реєстраційну анкету та надали мінімальний пакет документів.

Після завершення випробувань у Львові, спортивні тестування також пройдуть 20 липня в Одесі і 27 липня у Києві.

Усі учасники тестувань будуть запрошені до участі у фінальній частині відбору – Національних Іграх Нескорених, які пройдуть у Києві 8 вересня.

Додамо, що учасники, які не встигли зареєструватись на спортивні тестування у Львові, ще мають можливість пройти реєстрацію на випробування в Одесі або у Києві.Loading...