Євген Мураєв використовується владою виключно для заплутування опозиційного виборця, – експерт

ZIK

Політик Євген Мураєв став маріонеткою влади для того, щоб своєю політичною партією відхопити частину голосів у реальної опозиції.

Таку думку на своїй сторінці в Facebook озвучив політичний консультант Олексій Голобуцький.

«Дивлюся на рейтинги і задаюся питанням: «А навіщо взагалі на вибори йде Опоблок?» Їхній рейтинг зараз коливається в межах статистичної похибки і очевидно, що вони в новий парламент не заходять жодним боком. Проте вони вперто продовжують вести агітацію. Євген Мураєв, номер 1 в списку Опоблоку, не вилазить з ефірів вечірніх політичних ток-шоу. Навіщо він це робить? Відповідь дуже проста: Євген Мураєв з його «Опоблоком» – практично офіційно став «технічним кандидатом». Банальною «болванкою» з розрахунком, що на знайому і схожу назву зреагує хоча б кожен десятий виборець «Опозиційної платформи – За життя». Нехай ОПЗЖ зараз активно нарощує рейтинг, який, за деякими даними, вже піднявся до 14%. Нічого – якщо кожен 10-й промахнеться і поставить галочку навпроти «технічного опозиціонера», завдання Мураєва буде виконане», – вважає експерт.

Він зазначив, що хоча бенефіціар у дій Мураєва, можливо, не один, але насамперед в цьому зацікавлена ​​партія «Слуга народу», якій необхідно зменшити відтік виборців до ОПЗЖ, як це відбувається зараз.

«Процес активізувався після різкої зміни риторики Президента Зеленського з приводу миру в країні та відмови знижувати тарифи. І тут Мураєва використовують як маріонетку, готову стати таким «відволікаючим маневром». Робить він це, очевидно, не тільки за «спасибі», – зазначив політолог.

Він також підкреслив, що це не перша спроба послабити позиції ОПЗЖ. Мураєв ще восени спробував розвалити партію «За життя» своєю спробою вийти з партії і повести за собою людей.

«Вийшовши з неї (партії «За життя». – Ред.) і заснувавши свою власну політичну силу – «Наші» (яку потім успішно злив під Опоблок), а зараз ось ще й підробляє у Зеленського. Мураєв взагалі любить бути «корисним чоловічком» у будь-якій владі. Загалом, Мураєв успішно освоїв «найдавнішу професію» і працює вже з задоволенням навіть», – підсумував Олексій Голобуцький.Loading...