Українські морські піхотинці готуються заступити на чергування до бойової тактичної групи ЄС

www.mil.gov.ua

На одному з полігонів на Одещині триває підготовка підрозділу морської піхоти ВМС ЗС України до наступного оперативного чергування у складі бойової тактичної групи Європейського Союзу «Хелброк».

Під час занять військовослужбовці відпрацьовують елементи стабілізаційних дій у кризовому регіоні, повідомляє пресслужба Міністерства оборони України.

Як розповів командир підрозділу старший лейтенант Сергій Р., в один із днів морпіхи провели штурм командно-спостережного пункту противника із застосуванням повітряно-десантного способу доставки штурмової групи, відпрацювали дії на стаціонарному блокпості з відбиттям атаки на об’єкт та евакуацією пораненого, вдосконалили навики з вогневої підготовки.

За діями українських морських піхотинців спостерігав командувач БТГр ЄС «Хелброк» бригадний генерал Георгіос Басмаліс. Він дав позитивні оцінки рівню підготовки військовослужбовців, навченості та вмотивованості особового складу.

«Хелброк» – скорочення від англійських назв країн (Греція, Болгарія, Румунія та Кіпр), які входять до складу бойової тактичної групи Європейського Союзу.Loading...