Новини » Спорт 12 липня, 2019, 13:05
Українки здобули командне «срібло» Універсіади-2019 в спортивній ходьбі
Жіноча студентська команда України з спортивної ходьби у Неаполі здобула командне «срібло» ХХХ Всесвітньої літньої Універсіади-2019 / uaf.org.ua

Тріо легкоатлеток у складі Олени Собчук, Марії Філюк і Валентини Мирончук принесли студентській збірній Україні срібну медаль ХХХ Всесвітньої літньої Універсіади-2019, що триває в італійському Неаполі.

Дівчата вирушили на старт 20-кілометрової дистанції сьогодні, 12 липня, о сьомій ранку за місцевим часом. І вже трішки більше, ніж за півтори години, стало відомо про третю медаль українських легкоатлетів у Неаполі.

Як повідомляє uaf.org.ua, в особистому заліку українки фінішували поза трійкою призерів, проте їхнього спільного результату вистачило для командного «срібла».

Олена Собчук подолала 20 км з шостим результатом – 1 година 38 хвилин 40 секунд. Марія Філюк була сьомою, поступившись їй лише вісьмома секундами. А Валентина Мирончук посіла дев’яте місце – 1:40.34.

Переможницею в індивідуальному заліку стала австралійка Кейті Хейвард з часом 1:33.30. Австралійки були першими і в командному заліку.

Додамо, що це сьома нагорода українців на всесвітньому студентському мультиспортивному форумі в Неаполі. Тепер у «синьо-жовтій» скарбничці одна золота, три срібні та три бронзові медалі.

2019-07-20 13:02 :02