У Польщі поліція зупинила марш націоналістів з антиукраїнськими гаслами

Фото Krzysztof Ćwik

Десятки націоналістів, 11 липня, влаштували марш у Вроцлаві, який через розпалювання ненависті до українців, за допомогою поліції, зупинила міська влада.

Як повідомляє Європейська правда, з посиланням на польське видання Gazeta Wyborcza.

Метою маршу було «вшанування пам'яті чоловіків і жінок, молодих і старих поляків, яких не вбивала і не депортувала радянська влада до Сибіру, ​​а яких вбивали українці під час «Кривавої неділі».

Влада міста, через антиукраїнські гасла, вирішила зупинити акцію присвячену жертвам Волинської трагедії через менш ніж годину після її початку. Перед тим організаторів та учасників двічі попереджали про неприпустимість подібних дій.

«Наші родичі загинули, а ця жінка затикає нам рота, тому що ми називаємо бандерівців українцями, а якою ж є правда?», ­− вигукував один із організаторів маршу, коли делегований містом представник оголосив про припинення акції.

Під час маршу націоналістів лунали словесні образи на адресу влади і поліції. Понад сто учасників акції не виконали наказ поліції про її припинення. Марш був організований колишнім священиком Яцеком Мендляром і одним з лідерів футбольних фанів Романом Зелінським.

 Loading...