live

У Києві організували туристичний маршрут за серіалом «Чорнобиль»

Представники київської влади розробили новий туристичний маршрут, який відбуватиметься за локаціями, показаними у серіалі «Чорнобиль».

Про це повідомляє Укрінформ.

«Це буде екскурсія про те, яким був Київ 33 роки тому, як кияни проживали в 1986 році трагедію, про що вони знали, про що не знали, як вони допомагали ліквідувати цю аварію», – розповів начальник Управління туризму та промоцій КМДА Антон Тараненко.

До маршруту увійдуть локації, які показували у серіалі «Чорнобиль». Екскурсія триватиме упродовж трьох годин.

Однією з локації нового туру є Національний музей "Чорнобиль". За словами керівництва музею, після виходу серіалу, кількість іноземних та українських туристів зросла в рази. Загалом у музеї вже побували представники більше 120 країн світу. Там розробили власну екскурсію для відвідувачів.

«Ми розробили окремий екскурсій тур, це буде екскурсія-діалог під назвою «Серіал «Чорнобиль» Fact checking». На експозиціях розміщено спеціальні позначки. Ми назвали екскурсію «Діалог», ми будемо розмовляти з людьми під час екскурсії, тому що треба з'ясувати правду Чорнобиля. Цей серіал був розрахований на іноземного глядача, хто не пережив цю трагедію, а на нашій території це стосується кожного, тому для нас це зовсім інше сприйняття», – підкреслила Королевська.

Нагадаємо, новий безпечний конфайнмент над четвертим реактором Чорнобильської АЕС вартістю 1,5 мільярда євро введено в експлуатацію. Об'єктом можна буде користуватися щонайменше впродовж 100 років.

 

Читайте більше новин на тему: Чорнобиль

Loading...