Новини » Політика 12 липня, 2019, 10:24
ЦВК проти Кузьміна: адвокат кандидата назвав рішення суду потужним і обґрунтованим
ZIK
ZIK

Рішення суду, яке скасовує постанову ЦВК і повертає ексзаступнику Генпрокурора Ренату Кузьміну статус кандидата у народні депутати, є повністю законним та обґрунтованим. ЦВК не надала жодних доказів відсутності політика в Україні, натомість сам Кузьмін – величезний обсяг документів, що підтверджують його проживання на території держави.

Це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив адвокат Рената Кузьміна Артем Захаров.

Коментуючи рішення суду про скасування постанови ЦВК щодо нереєстрації Рената Кузьміна, адвокат наголосив: тепер його підзахисний знову може бути кандидатом у народні депутати. До того ж його непотрібно знову повертати у списки.

«Він же ж є у списках партії. Реєстрація була скасована, а зараз її буде поновлено. Це суто технічна функція», – зазначив Захаров.

За процедурою, ЦВК не вносить жодних змін до списків зареєстрованих кандидатів. Після скасування судом постанови про анулювання реєстрації просто відновлюється попередній статус кандидата.

Водночас він наголосив: рішення суду є законним та обґрунтованим.

«Воно дуже обґрунтоване, таке рішення можна назвати навіть потужним. Суд надав оцінку всім доказам, що були у справі – ЦВК не було надано жодних доказів того, що Кузьмін не проживав на території України. СБУ надала лист, який нічого не підтверджує і не є доказом у розумінні кримінального чи адміністративного процесу», – розповів адвокат.

Натомість, за його словами, Кузьмін надав дуже великий обсяг документів, які підтверджують його проживання на території України – укладені господарські та цивільно-правові угоди, сплата податків і обов’язкових платежів, реєстрація адвокатського об’єднання та багато інших.

«Суд надав цьому всьому оцінку і, звичайно, ухвалив законне та обґрунтоване рішення. Право особи бути обраним поновлено абсолютно законно», – резюмував Артем Захаров.

Як повідомлялось, Шостий апеляційний адміністративний суд Києва визнав незаконною постанову ЦВК, яка скасувала реєстрацію Рената Кузьміна кандидатом у народні депутати.

Напередодні СБУ заявила, що перевірить, чи Андрій Клюєв, Анатолій Шарій та Ренат Кузьмін, які балотувались до Верховної Ради, проживали в Україні упродовж останніх п’яти років.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-26 03:50 :24