live
Новини » Спорт

Тренер «Шахтаря» Луїш Каштру: Команда буде повністю готова до першого офіційного матчу сезону

Головний тренер донецького футбольного клубу «Шахтар» португалець Луїш Каштру / ua-football.com

Головний тренер донецького футбольного клубу «Шахтар» португалець Луїш Каштру прокоментував спаринг з кіпрським АПОЕЛем (0:1).

«Матч, в якому ми дуже часто добиралися до воріт суперника. В перші десять хвилин зустрічі у нас були деякі складнощі, тому що АПОЕЛ зі своїм швидкісним футболом, захисною лінією з п’яти гравців і двома гравцями в атаці створили нам їх. Проте, після 15-ї хвилини ми почали контролювати гру, створили моменти: Алан Патрік пробивав, була перекладина і ще кілька шансів, які ми не реалізували.

У другому таймі грали в тому ж напрямку, але в результаті швидкої атаки супернику вдалося забити нам гол. Результат для нас не так важливий, але ми хотіли б перемогти.

Мені сподобалися наші позиційні атаки на половині поля суперника, ми змогли розкрити їх оборону кілька разів. У нас завжди був вільний простір.

Лінія оборони також була дуже стабільною, великих проблем у нас не було. Ми були командою, яка практично весь час домінувала і не давала атакувати суперника.

У цьому матчі було проведено дуже багато роботи на полі. Після такої кількості матчів в команді присутня певна втома. Зараз у нас буде кілька днів, щоб відпочити. Чим ближче до офіційних матчів, тим більше команда мотивована.

Ми ще досить далеко від готовності до нового сезону, але з кожним днем ​​будемо все краще і краще. Ми повинні прогресувати до старту чемпіонату. Не можу сказати про нашу готовність в процентах, але ми ще додамо. Повністю готовими ми будемо до першого офіційного матчу. Упевнений в цьому. Ми готові до того, щоб провести хороший сезон. Сезон, який порадує нас і наших уболівальників», – цитує Луїша Каштру ua-football.com.Loading...
Loading...
Loading...