Новини » Спорт 12 липня, 2019, 11:33
Студентська збірна України з футболу на Універсіаді-2019 обіграла команду Ірландії
Футбольна студентська збірна України на XXX Всесвітній літній Універсіаді-2019 в Неаполі / ffu.ua

На XXX Всесвітній літній Універсіаді-2019, що триває на спортивних аренах італійського Неаполя, студентська збірна України з футболу перемогла команду Ірландії й тепер завтра, 13 липня, зіграє в матчі за п’яте місце зі збірною Південної Кореї.

Як повідомляє офіційний сайт УАФ, у півфіналі турніру за 5-е – 8-е місця «синьо-жовті» перемогли ірландських студентів.

Після прикрої поразки від бразильців у чвертьфіналі, студентській збірній України важливо було не потрапити до психологічної ями, що могло негативно позначитися на її діях у поєдинку з ірландцями. Слід віддати належне головному тренеру Анатолію Бузніку, який зумів достукатися до підопічних, і вони вийшли на гру максимально сконцентрованими.

Основні події розгорталися після перерви. На 56-й хвилині Арсентій Дорошенко, що вийшов на заміну, відкрив рахунок. Британці активізувалися й невдовзі вирівняли становище, та вже в компенсований час Михайло Удод забив переможний м’яч.

Тепер у боротьбі за п’яте місце наші хлопці в суботу, 13 липня, поміряються силами з футболістами Південної Кореї, які в паралельному матчі перемогли Францію з рахунком 3:2. Гра розпочнеться о 18:00 за київським часом.

Нагадаємо, що на попередній Універсіаді, у Тайвані два роки тому, студентська збірна України фінішувала сьомою.

Додамо, що в фіналі Універсіади-2019 завтра зіграють збірні Бразилії та Японії. Латиноамериканці у півфіналі обіграли росіян з рахунком 2:1. А студенти Країни сходу Сонця в серії післяматчевих пенальті виграли футбольну лотерею у господів турніру збірної Італії – 5:4. Основний та додатковий ігровий час сильнішого не виявив: нічия – 3:3.

Всесвітня Універсіада: в Неаполі сьогодні розіграють 24 комплекти медалей

ХХХ Всесвітня літня Універсіада-2019. Футбол. Чоловіки.