live

«Розбійник на зв’язку»: Годунок заявив про тиск СБУ

ZIK

Секретар Бориспільської міськради Ярослав Годунок звернувся до СБУ зі зверненням, в якому запитав, чи проти нього розслідуються кримінальні справи або він був фігурантом таких справ раніше. Відповідь на звернення він має отримати в понеділок.

Про це він заявив в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу Народ проти на телеканалі ZIK під час телефонного включення.

Секретар Бориспільської міськради, який цього тижня опинився в епіцентрі скандалу, коли президент Зеленський змусив його покинути офіційну зустріч і назвав «розбійником», жартома привітався зі студією словами: «Розбійник на зв’язку».

Ярослав Годунок заявив, що зараз проти нього працює «машина Баканова», «який зараз із Зе-ботами зробить все, щоб інформацію, яку я доношу до людей, не донести». Він розповів, що три його аккаунти заблоковані, блокують і його заяви.

Годунок повідомив, що звернувся до СБУ з депутатським зверненням, чи розслідуються проти нього якісь кримінальні справи, або, можливо, він був фігурантом розслідувань СБУ. Відповідь щодо цього він має отримати у понеділок.

Він зазначив, що за кожного президента щодо нього порушували кримінальні справи «за те, що я захищав людей і боровся із криміналітетом». На його думку, інформацію «було вирвано з контексту».

Нагадаємо, Володимир Зеленський у Борисполі змусив секретаря Бориспільської міськради Ярослава Годунка покинути офіційну зустріч. Водночас він використовував грубу риторику і переходив із чиновником нижчого рангу на «ти».Loading...
Loading...
Loading...