Радника Зеленського ексміністр звинуватив у бездіяльності

ZIK

Останнім часом уряд прийняв десятки абсолютно безглуздих рішень, але я не побачив адекватної реакції Андрія Геруса.

Про це в ефірі програми «Кінець дня» на телеканалі ZIK заявив колишній міністр із питань ЖКГ (2007-2010 рр.) Олексій Кучеренко.

Пан Кучеренко прокоментував заяву Володимира Зеленського, що згідно зі середньостатистичними даними українці за комуналку платять в середньому 30-50% від доходів, у той час як громадяни ЄС - набагато менше. Експерт сказав, що його це дивує, і він не любить непрофесійних дискусій довкола тарифів.

«Якби була можливість, я б із задоволенням пояснив президенту, що ніякі 30% українців не платять, я не знаю, хто йому це розповів. І взагалі порадив би краще не займатися тарифами», – зазначив ексміністр.

Ведуча програми зауважила, що гість програми спілкувався з Андрієм Герусом і міг би його та Володимира Зеленського проконсультувати щодо цього питання. Пан Кучеренко сказав, що це йому ніхто не запропонував, і оскільки працював в уряді, він чітко знає, що таке посадові обов'язки та субординація. За його словами, пан Герус вже місяць не експерт, він представник президента в Кабміні і несе конкретну функцію, причому не тільки щодо тарифів.

«Він має аналізувати всі рішення, які приймаються урядом, щодо їх конституційності, законності, логічності і якщо щось не так, писати президенту доповідну на призупинення нормативно-правового акту та спрямування в Конституційний Суд. І до речі, за цей час уряд наприймав вже десятки абсолютно безглуздих рішень, зокрема щодо енергоринку й тарифів. Але я не побачив адекватної реакції чиновника пана Геруса», – наголосив Кучеренко.

Зокрема він зауважив, що вчора виконувач обов'язків голови Нафтогазу Андрій Фаворов підписав якийсь наказ знизити на 10% ціни на газ. Пан Кучеренко наголосив, що справа в тому, що за цей час ціни в Європі зменшилися втричі.

«І це причому, що прибрали Роттердам, але ціна на електроенергію для промисловості, водоканалів, транспорту зростає радикально. Мене це вже не дивує. Мене в цій країні вже давно нічого не дивує», – прокоментував гість програми.

Нагадаємо, що у липні «Нафтогаз» знизить ціну на газ для населення на 10,4%.Loading...