Плани Тимошенко: Щербина бачить намір перетворити Зеленського в Ющенка

ZIK

Теоретично шанси стати новим Прем’єр-міністром України у Юлії Тимошенко є, і вже з перших днів на посаді вона дбатиме про власний політичний імідж і почне перетворювати Зеленського на Ющенка.

Про це в ефірі програми «Правила життя» на телеканалі ZIK заявив головний редактор «РБК-Україна» Сергій Щербина.

Журналіст, коментуючи імовірність призначення новим Прем’єр-міністром України лідерку «Батьківщини» Юлію Тимошенко, не виключає такого розвитку подій. Водночас Сергій Щербина переконаний, що вже з перших днів на цій посаді Тимошенко почала би дбати про власний політичний імідж.

«Те, що вона в разі свого прем’єрства почне перетворювати Зеленського на Віктора Андрійовича Ющенка, це миттєво відбудеться, і я не переконаний, що Зеленський зможе з цим упоратися, тому що потрібно розуміти, хто така Юлія Володимирівна», – заявив Сергій Щербина.

Журналіст зауважив, що теоретично шанси стати новим Прем’єр-міністром України у Юлії Тимошенко є.

«Але питання в іншому – як завершаться вибори. Зараз для мене абсолютно неочевидний той факт, скільки «Слуга народу» проведе своїх депутатів. Статистика каже, що вони втрачають, і від цього виникає інше питання – скільки фракцій потрібно буде в коаліцію. Умовно кажучи, якщо брати у коаліцію до «Слуги народу» лише одну Юлію Володимирівну, то це одна розмова. А якщо потрібно буде брати дві фракції, це буде вже проблема, бо імовірний кандидат – це Вакарчук. Чи захоче Вакарчук у коаліцію, і навіть не стільки із Зеленським, скільки із Тимошенко?» – зазначив Сергій Щербина.

Як повідомляли, політтехнолог Дмитро Раїмов прогнозує, що посаду керівника Кабміну отримає хтось з оточення Президента Володимира Зеленського, і надалі відбудеться зрощення Офісу Президента та Офісу Прем’єр-міністра.Loading...