live

Перша розмова Путіна і Зеленського: у «Свободі» вимагають оприлюднити деталі

ZIK

Бажано, щоби Адміністрація Президента повідомила детально про розмову Зеленського з Путіним. І було б добре, якби це зробили у такому форматі, як робить адміністрація президента США.

Про це в ефірі програми «Кінець дня» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (позафракційний) Юрій Левченко.

«Нічого нового у розмові Зеленського з Путіним немає. Попередній президент Порошенко неодноразово говорив із Путіним. Тому не треба з цього робити величезну новину.

Але для того, щоби змістовно оцінювати цю розмову, я би хотів побачити офіційне повідомлення Адміністрації Президента.

Бажано, щоби це було у такому форматі, як це робить адміністрація президента США Дональда Трампа. Вони будь-які такі розмови розписують детально, протокольно, де чітко показано, хто що кому сказав та по якій темі. От коли я це побачу, я тоді зможу більш предметно про це говорити», – заявив Юрій Левченко.

Водночас нардеп наголосив: якщо Зеленський зустрінеться з Путіним, то на цій зустрічі обов’язково мають бути присутні й найвищі посадові особи інших країн.

«До таких перемовин треба залучати Велику Британію, США та вести їх в Будапештському форматі. Більше того, треба, щоб наша дипломатія розпочала процес у рамках Будапештського меморандуму й зробила офіційне зверення до США та Британії з вимогою розпочати процес у рамках Будапештського меморандуму. Бо до сьогодні офіційного повідомлення не було. Власне у такому режимі необхідно вести ці перемовини», – підкреслив народний депутат.

Як повідомляли, Президент України Володимир Зеленський провів першу телефонну розмову з президентом Російської Федерації Володимиром Путіним.Loading...
Loading...
Loading...