Новини » Економіка 12 липня, 2019, 2:31
Німеччина виділила 760 тис євро на допомогу людям, які потерпіли від конфлікту на Донбасі

Федеральний уряд Німеччини надає Мальтійській службі допомоги у Світі додаткові 760 000 євро (22 млн грн) для продовження проекту, який ця служба здійснює в Україні – «Внесок у психосоціальну стабілізацію потерпілих у конфлікті в Україні».

Про це повідомляє УНН.

В минулому Федеральний уряд уже надав Мальтійській службі 2 мільйони євро (58 млн грн) для гуманітарних заходів допомоги, спрямованої внутрішньо переміщеним особам і потерпілим від конфлікту в Україні.

З 2018 року в рамках проекту, який здійснювався Мальтійською службою допомоги в Україні разом з ГО «Українська асоціація фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій» і Національним університетом «Києво-Могилянська Академія», шляхом індивідуальної терапії та консультацій було надано допомогу понад 7000 потерпілих, а ще 14 000 людей брали участь у групових сеансах терапії.

Відповідно до актуальних досліджень близько 30 % внутрішньо переміщених осіб страждають на посттравматичний стресовий синдром, майже 20 % мають депресії. Ці цифри свідчать, наскільки важливою є психосоціальна допомога при продовженні конфлікту.

Мальтійська служба допомоги з липня 2019 року запроваджує нову фазу допоміжного проекту в громадах Луганської та Донецької областей уздовж лінії розмежування, які перебувають на підконтрольній українському уряду території. З цією метою відкриваються кілька центрів психосоціальної адаптації.

Також у віддалених громадах людей, які потребують допомоги, відвідуватимуть мобільні команди підтримки.

Нагадаємо, Британія підтримала в Україні більше 70 проектів на 1 млрд грн за останній рік.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-25 11:19 :40