Мураєв переміг в конкурсі зрадників, «кинувши» свого друга Шарія, – експерт

ZIK

Якби існував конкурс зрадників, то Євген Мураєв, лідер «Опозиційного блоку», який «кинув» Анатолія Шарія, лідера «Партії Шарія», у ньому переміг би.

Про це заявив політичний експерт Володимир Цибулько в соціальній мережі Facebook.

«Почитав про розбірки між Анатолієм Шарієм і Євгеном Мураєвим. Якщо ви не в курсі ситуації, то подивіться це сумне відео. Про дружбу Мураєва і Шарія я чув давно. Вони і самі цього ніколи не приховували. І ось між ними пробігла навіть не чорна кішка, а величезний слон», – вважає Цибулько.

За його словами, причина конфлікту в тому, що ці політики ведуть до Верховної Ради конкуруючі політичні проекти.

«Я колись взяв у Толика комп'ютер і подивився його реальну аудиторію. Україна покрита лише на 24%, основний його глядач в Росії, Казахстані, Білорусі та навіть Канаді. У парламенті повинні бути або професійні управлінці, або юристи. Це несерйозний кандидат, у нього менше 1%. Він не завжди об'єктивний. Видно, що іноді «джинса» проскакує», – процитував експерт слова Мураєва, які наводяться у відео про Шарія.

Політичний експерт упевнений, що такими словами Мураєв фактично назвав свого друга «продажним блогером», який не гідний пройти в Раду.

«Чесно кажучи, я б і не звернув увагу на сварку двох політиків десятого ешелону (рейтинг їхніх політсил близько 1-2%). Але раптом стало цікаво підрахувати, скільки ж разів за один рік Мураєв зрадив своїх соратників. Вийшло, як мінімум три. А з Шарієм – вже чотири», – продовжив політолог.

Володимир Цибулько перерахував всі зради Євгена Мураєва за рік.

«Восени 2018 року Євген Мураєв вийшов з партії «За життя», звинувативши колишніх соратників у всіх смертних гріхах, і на гроші Порошенка створив свою партію «Наші». Потім проросійський політик Мураєв написав донос на колишніх товаришів в СБУ, за що Росія внесла його до списку санкцій. А навесні Мураєв кинув свою партію і виборців, різко здружився з Вілкулом та пішов в «Опозиційний блок», де йому, ймовірно, знову-таки пообіцяли багато грошей», – припустив експерт.

Він також припустив, що в разі проведення конкурсу на головного зрадника, Євген Мураєв зміг би претендувати на перемогу.

«Загалом, якби проводився конкурс серед зрадників, то Мураєв, напевно, зайняв би в ньому перше місце. Адже підла зрада друзів і прихильників – схоже, його улюблена справа. І ситуація з Шарієм стала для цього ще одним доказом», – підсумував Володимир Цибулько.Loading...