live

Любов італійської влади до Путіна сягає непристойних меж, – Ар’єв про суд над Марківом

Народний депутат Володимир Ар’єв вважає безпрецедентною ситуацію із засудженням українського нацгвардійця Віталія Марківа в Італії до 24 років тюрми.

Про це він пише на своїй сторінці у Facebook.

«Коли мені хтось казатиме, що в європейських судах «такого» немає, я буду нагадувати справу нацгвардіця Марківа, якому в Італії дали 24 роки тюрми ні за що», – пише він.

За його словами, любов нинішньої італійської влади «до Путіна і його пропаганди» сягнула непристойних меж, і це позначається на правосудді.

Він додав, що все-таки залишається шанс на апеляцію.

Нагадаємо, суд в Італії засудив до 24 років позбавлення волі військовослужбовця Національної гвардії України Віталія Марківа.

Додамо, нацгвардійця Віталія Марківа затримали у 2017 році в аеропорту Болоньї за підозрою у вбивстві за попередньою змовою з групою осіб італійського фотографа Андреа Роккеллі в 2014 році під Слов'янськом.

За версією італійських слідчих, Марків, перебуваючи на горі Карачун, передав ЗСУ інформацію про перебування журналіста, а також російського перекладача Андрія Миронова на зазначеній території.

Роккелі і Миронов загинули внаслідок мінометного обстрілу на території, яка тоді контролювалася бойовиками. 

Сам Марків звинувачення відкидає. Його адвокат стверджує, що у період обстрілів його підзахисний був солдатом, а не командиром Нацгвардії і віддавати накази не міг.Loading...
Loading...
Loading...