Новини » Економіка 12 липня, 2019, 16:48
Компанія «Філіп Морріс» відреагувала на обшуки у ДФС

Виробник тютюнової продукції «Філіп Морріс Україна» підкреслює, що підписання та виконання мирової угоди між компанією та ДФС повністю відповідає законодавству України та її міжнародним зобов'язанням.

Про це йдеться у заяві компанії.

«Підписання та виконання мирової угоди повністю відповідає законодавству України, а також міжнародним зобов'язанням України в рамках міжнародних угод про захист інвестицій між Україною та США, а також Україною та Швейцарською Конфедерацією.

У січні 2018 року компанії «Філіп Морріс» подали повідомлення про існування інвестиційного спору згідно з вказаними вище міжнародних угод.

5 грудня 2018 року Кабінет Міністрів України прийняв розпорядження «Про підписання Мирової угоди між компаніями «Філіп Морріс Інтернешнл Інк» (США),»Філіп Морріс Глобал Брендс Інк» (США), «Філіп Морріс Брендс Сарл» (Швейцарія), ПрАТ «Філіп Морріс Україна» (Україна) і державою Україна, яким погодив проект мирової угоди», - підкреслили у компанії.

У «Філіп Морріс» нагадують, що 31 січня 2019 року  в.о. голови ДФС Олександр Власов підписав мирову угоду, а 12 квітня 2019 року судову справу про оскарження податкових повідомлень–рішень було закрито.

«Мирова угода продемонструвала готовність уряду і ДФС сприяти поліпшенню бізнес-клімату в Україні», - заявила Наталія Бондаренко, директор із зовнішніх зв'язків ПАТ "Філіп Морріс Україна".

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-12-04 11:29 :50