Новини » Політика

Керівник ДФС прокоментував обшуки у відомстві

Обшуки в центральному апараті Державної фіскальної служби і головному управлінні ДФС у Харківській області пов’язані з підписанням мирової угоди між Україною та тютюновою компанією «Філіп Морріс».

Про це в.о. голови Державної фіскальної служби Олександр Власов написав у Facebook.

«Дійсно, у центральному апараті Державної фіскальної служби та ГУ ДФС у Харківській області тривають обшуки. Така цікавість правоохоронців пов’язана з підписанням мною мирової угоди між транснаціональною компанією «Філіп Морріс» та державою Україна, на що я був уповноважений Урядом 5 грудня. Тобто колегіальне рішення, як розуміємо. Цьому передувала робота Міжвідомчої робочої групи з питань досудового врегулювання спору при Мін’юсті», – написав Власов.

Він додав: «Не шукайте чорну кішку в темній кімнаті. Все відбувалося прозоро. Далі без коментарів. Таємниця слідства…»

До цього допису Власов доклав скан розпорядження Кабмін №946-р від 5 грудня 2018 року про підписання мирової угоди між компаніями «Філіп Морріс Інтернешнл Інк.», «Філіп Морріс Глобал Брендс Інк.» (обидві – США), «Філіп Морріс Брендс Сарл Інк.» (Швейцарія), ПрАТ «Філіп Морріс Україна» (Україна) та Україною. У документі йдеться про те, що на начальника Одеської митниці Державної фіскальної служби Олександра Власова «тимчасово покладено виконання обов’язків голови Державної фіскальної служби підписати мирову угоду».

Нагадаємо, сьогодні ДБР провела обшуки в Державній фіскальній службі та на Харківській митниці.

У ДБР стверджували що «за попередньою інформацією, чиновники не здійснювали митний контроль за товарами одного з великих міжнародних виробників тютюнової продукції. Крім того, керівництвом ДФС України прийнято рішення про скасування фінансових санкцій стосовно згаданого товаровиробника. Через ці дії державний бюджет можливо недоотримав кошти в сумі близько 630 млн грн».

Loading...