Новини » Політика 12 липня, 2019, 0:08
Експрем’єр закликає ліквідувати ОДА

Уряд має бути більш компактний і керований, тож 12 міністерств було б цілком достатньо.

Про це в ефірі програми «Правила життя» на телеканалі ZIK заявив прем’єр-міністр України у 2005-2006 роках, народний депутат кількох скликань Юрій Єхануров.

Колишній голова уряду наголосив, що в Україні обов’язково слід завершити децентралізацію, оскільки без цього кроку далі рухатися неможливо.

«І потім з урядом треба щось робити у плані його раціональної роботи. Я так думаю, що десь 12 міністерств – цілком, усе інше має бути комітетами, службами під ними, і таким чином можна зробити більш компактний, більш керований уряд, тому що в нас у країні найголовніша проблема – це організація та управління», – зазначив Юрій Єхануров.

Серед іншого, колишній прем’єр-міністр пропонує ліквідувати значну частину влади районного рівня, щоб не утримувати «бюрократію».

«Що вони роблять – ніхто не знає, у них немає роботи», – заявив він.

Юрій Єхануров також пропонує ліквідувати обласні адміністрації.

«Обласні адміністрації мають бути ліквідовані. Замість них буде обласна рада і буде облвиконком», – зазначив ексурядовець.

Як повідомляли раніше, представник Президента України у Верховній Раді Руслан Стефанчук заявляв, що кількість народних депутатів потрібно зменшити, бо в Україні скоротилося населення.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-21 02:55 :48