Новини » Політика 12 липня, 2019, 2:47
Ексчленкиня Венеційської комісії звинуватила команду Зеленського в імітації народовладдя
ZIK
ZIK

Те, як команда Володимира Зеленського піднімає питання всеукраїнських референдумів і їх використання – це імітація народовладдя.

Про це в ефірі програми «Правила життя» на телеканалі ZIK заявила в минулому член Венеційської комісії від України (2009-2013 рр.) Марина Ставнійчук.

Пані Ставнійчук вважає, що нова українська влада почала своє управління зі спекуляції питанням використання такої форми прямої форми демократії, як всеукраїнський референдум.

«Так, як ставить теперішня команда Володимира Зеленського питання всеукраїнських референдумів та їх використання – це імітація прямого народовладдя. Ще немає закону і їхніх пропозицій, а вони вже дали меседж, як суспільство має розуміти використання цієї форми. Я розумію, що знову нефахова нова українська влада йде не в тренді європейських стандартів», – зазначила правник.

Зокрема, за її словами, щоразу політики, які приходять до влади, чомусь вважають, що вони повинні відхилити все, що було зроблено на попередньому етапів. Вони увесь час шукали новий український велосипед у той час, коли світ крокує семимильними кроками в інноваційний період розвитку.

«Сьогодні суспільство говорить про нові правила світопорядку, стабільний розвиток, запровадження інституційних пропозицій, які дають сталий розвиток державам», – наголосила Ставнійчук.

Вона переконана, в Україні громадянське суспільство так і не утвердилося, і не змогло поширити в маси важливі думки. Тому, на її думку, зараз склалася ситуація, що суспільство з радістю сприймає популістські тенденції.

Як повідомляли, представник Президента у Верховній Раді Руслан Стефанчук заявив, що ідея про ймовірний референдум щодо визнання російської мови як регіональної на Донбасі є особистою думкою керівника Офісу Президента Андрія Богдана, а не офіційною позицією партії «Слуга народу».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-12-02 09:58 :56