Дзвінок Путіну від Зеленського: нардеп оцінив доцільність розмови

ZIK

Маркером доцільності розмови між Володимиром Зеленським і Володимиром Путіним буде звільнення наших полонених.

Про це в ефірі програми «Кінець дня» на телеканалі ZIK заявив народний депутат Олег Петренко.

За його словами, Порошенко величезну кількість раз спілкувався телефоном із президентом країни-агресора.

«Він ніколи цього не приховував. Телефонні розмови не відбувались лише після того, як українські моряки потрапили в полон. До того протягом кількох років вони були регулярними. Тоді ж і на найвищому рівні погоджували вихід з-під Іловайська. Тобто ми всі знаємо ціну цим телефонним розмовам», – розповів пан Петренко.

На його думку, дуже простим маркером доцільності цієї розмови буде те, чи найближчим часом будуть звільнені наші полонені моряки.

«Всі інші проблематики, як от розвід військ у Станиці Луганській, це все моменти, які під час війни між воюючими сторонами несуть певні ризики. А тут жодних ризиків, лише воля президента Путіна не робити заручниками своїх вимог наших моряків та інших військовополонених, а здійснити гуманний акт і поміняти в будь-якій пропорції. Національні інтереси не можуть бути предметом обміну полонених. Це все справа техніки. Та хоч 100 до 1, аби наших військових повернули», – констатував Олег Петренко.

Нагадаємо, що Президент України Володимир Зеленський провів першу телефонну розмову з президентом Російської Федерації Володимиром Путіним.Loading...