ДБР допитало Цеголка у справі про зникнення обладнання із ситуаційної кімнати АП

ZIK

Державне бюро розслідувань допитало прес-секретаря колишнього президента України Петра Порошенка Святослава Цеголка у справі щодо зникнення моніторів та серверів із таємною інформацією з ситуаційної кімнати Адміністрації Президента.

Про це повідомляють «Українські Новини» з посиланням на коментар прес-служби зазначеного відомства.

«На скільки відомо, то так – допитали його», - підтвердив співрозмовник видання.

При цьому, у прес-службі ДБР не зауважили, чи був допитаний у рамках цієї справи секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Данилюк.

Нагадаємо, наприкінці травня секретаря РНБО Олександр Данилюк заявив у відеозверненні про зникнення з ситуаційної кімнати Адміністрації Президента серверів, що містять секретну інформацію.

Представники аадміністрації колишнього очільника держави Петра Порошенка повідомили, що відповідне обладнення не зникло, а було взяте в оренду і повернулося до свого власника. При цьому на ньому не містилося таємної інформації.

Згодом правоохоронці за цим фактом зареєстрували кримінальне провадження за ч. 2 ст. 329 ("Втрата документів, що містять державну таємницю, яка спричинила тяжкі наслідки) Кримінального кодексу.

Наразі слідчі ДБР проводять першочергові слідчі дії, спрямовані на всебічне, повне і об'єктивне вивчення обставин вчинення кримінального злочину.

Loading...
Loading...
Loading...