Новини » Спорт 12 липня, 2019, 10:54
Андрій Ярмоленко повернувся на поле після дев’ятимісячної перерви
Півзахисник збірної України та англійського футбольного клубу «Вест Хем» Андрій Ярмоленко повернувся у гру після дев’ятимісячної перерви / ffu.ua

Півзахисник збірної України з футболу Андрій Ярмоленко вийшов на поле у складі англійського клубу «Вест Хему» в товариському матчі з австрійським «Альтахом».

Після дев’ятимісячної перерви, пов’язаної з важкою травмою, яку він отримав у жовтні минулого року, український півзахисник Андрій Ярмоленко з’явився у складі своєї клубної команди, повідомляє офіційний сайт УАФ.

Наш співвітчизник вийшов на поле на початку другого тайму товариського матчу з австрійським «Альтахом» і відіграв до фінального свистка.

Ярмоленко запам’ятався непоганою передачею на Джоша Каллена, з ударом якого воротар суперників упорався з великими труднощами. Далі українець діяв менш активно і результативними діями не відзначився.

Додамо, що сам контрольний поєдинок завершився з рахунком 3:2 на користь «Вест Хему».

2019-07-17 19:29 :41