Новини » Політика 11 липня, 2019, 14:55
Виборчий кодекс ніхто не оскаржуватиме, але зміни до закону точно будуть, – Опанащенко
ZIK
ZIK

Ухвалення Виборчого кодексу не було найнагальнішою проблемою, яку варто було вирішувати в останні дні парламенту восьмого скликання. Але документ підтримали і очевидно, що його ніхто зараз вже не оскаржуватиме. Ця можливість уже буде у нової ВР, яка, найімовірніше, вноситиме зміни до документу.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» телеканалу ZIK розповів політик Михайло Опанащенко.

«Я впевнений, що Виборчий кодекс ніхто не буде оскаржувати. Бо те, що скасували мажоритарну систему – це добре», – сказав Опанащенко.

Але він запевнив, що Виборчий кодекс ще змінюватиметься і цим вже займатиметься наступне скликання.

«У наступної Верховної Ради будуть можливості і час внести зміни. Якщо, звісно, вони не змарнують його і не втратять, як попередній парламент. Адже за п’ять років так нічого надважливого і не ухвалили у напрямку виборчого законодавства, а для себе залишили старе. Хоча всі фракції, навіть в коаліційну угоду, вносили пункт про зміну виборчого законодавства», – наголосив він.

Також, на його думку, «гарячі виступи», які зараз лунають  від представників різних фракцій, є самопіаром. Бо ніхто не хоче говорити про те, що закон ще може змінитись.

«Так, зараз говорять про те, що перемога у відміні мажоритарки. Але те, що закон ще буде мінятись – це однозначно. А те, що він зараз є не найактуальнішим законопроектом, який необхідно вже розглядати, це теж правда. Бо у нас є дуже багато інших критичних питань, які Верховна Рада не вносить на порядок денний. І це вже проблема», – додав Опанащенко.

До слова, сьогодні, 11 липня, народні депутати нарешті ухвалили законопроект Виборчого кодексу в другому читанні і в цілому. «За» проголосували 230 парламентарів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-21 04:05 :18