Військовий експерт пояснив, чому найближчим часом прямих переговорів із Росією не буде

ZIK

Ті люди, які зараз оточують Зеленського, відмовляють його від прямих переговорів із Росією. Тому найближчим часом діалогу не буде.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив військовий експерт Олег Старіков.

«Ті люди, які зараз оточують Володимира Зеленського, відмовляють його від прямих переговорів із Росією. Тому можемо сказати, що прямого діалогу найближчим часом не буде. Йому дали якусь брехливу парадигму, і він іде по брехливій парадигмі Будапештського меморандуму», – вважає Олег Старіков.

Водночас військовий експерт наголосив, що українські проблеми ні Америка, ні Європа вирішувати не будуть.

«Чи буде Дональд Трамп вирішувати українські проблеми? Та не буде він цим займатися! А Тереза Мей? Думаю, також ні. Наприклад, канцлер і президент Франції взагалі намагаються зробити так, щоб американці менше командували у Європі. Тому треба цю ситуацію вивчати і вирішувати самим», – підкреслив Старіков.

За його словами, переговори з Росією не відбудуться через ще одну причину – відсутність у команді Зеленського «дорожньої карти» Донбасу.

«Дорожньої карти у Зеленського немає. А от я з паном Петром Гаращуком створили план врегулювання ситуації на Донбасі. В цьому плані є система контролю, система покарання, український і міжнародний контроль, дії військових і формат переговорів. У нас все чітко прописано. Ми зараз хочемо це комусь показати. Намагаємося зараз показати наш план секретарю РНБО. Але такі ініціативи від представників громадянського суспільства, які розуміють, що потрібно робити для відновлення миру, мають братися до уваги», – додав Олег Старіков.

Нагадаємо, у Росії відповіли на пропозицію Зеленського про переговори.Loading...