«Відправити не на Канари, а на нари»: дипломат дав пораду Зеленському щодо підняття економіки

Президент України Володимир Зеленський. Фото: president.gov.ua

Що ми зараз маємо – найбіднішу та найкорумпованішу державу світу. Щоб це вирішити, Президентові не треба бути великим фахівцем у сфері розслідування корупції. Треба одного, другого, третього посадити, відправити не на Канари, а на нари в Лук’янівське СІЗО, от тоді і буде результат.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив військовий експерт, дипломат радник-посланник Місії України при НАТО (2008 – 2011 рр.) Петро Гаращук.

Гість програми зауважив: Президент Зеленський не може бути спеціалістом в усіх галузях, тому він повинен мати таких радників, які тямлять в дипломатії, економіці, політиці та військовій справі.

«На світовій арені Зеленський має виглядати достойно. Бо щоб не сказав сьогодні наш Президент, воно транслюється в усіх столицях світу. Зараз до нього дуже уважно приглядаються»,– каже дипломат.

Однак по заявах Зеленського можна зрозуміти, додав Петро Гаращук, що сьогодні у його команді є «кадровий голод».

«Мабуть, Президенту, або будь-якій іншій посадовій особі вигідно, щоб заглядали в рот і казали, що та як робити. Але ні, мають працювати професіонали. Тоді держава буде розвиватися так, як належить. Бо що ми зараз маємо – найбіднішу та найкорумпованішу державу світу»,– акцентував експерт.

Разом з тим, Петро Гаращук додав, щоб вирішити ці проблеми, Президентові не треба бути великим фахівцем у сфері розслідування корупції чи в економіці.

«Треба одного, другого, третього посадити, відправити не на Канари, а на нари в Лук’янівське СІЗО, от тоді і буде результат. Тоді інші будуть боятися»,– підсумував військовий експерт.

Нагадаємо, Володимир Зеленський підписав указ щодо протидії контрабанді та корупції на митниці.

 Loading...