Новини » Суспільство 11 липня, 2019, 3:00
Вчені назвали десять корисних властивостей апельсинового соку

Американські вчені представили увазі 10 корисних властивостей апельсинового соку. Серед переваг вживання: мінімізація розвитку онкологічних захворювань і зменшення запальних процесів в організмі.

Про це повідомляє ukrhealth.

Вітамін С, який присутній в апельсиновому соку, діє як антиоксидант. Ця властивість служить захисним механізмом проти різних типів раку. Інший антиокислювач в ньому відомий, як гесперидин, який пов’язаний зі зменшенням будь-яких зростаючих пухлин в організмі. Особливо це стосується злоякісних утворень в товстій кишці.

Не менш важливу роль в цитрусових грає фолієва кислота. Вітамін В9 запобігає утворенню вільних радикалів, що пов’язано з омолоджуючими властивостями. Сюди ж відноситься виробництво червоних кров’яних клітин, що означає, всі органи будуть відповідним чином насичені киснем. Крім того, сік має протизапальні властивості. Особливо це стосується людей, які страждають артритом, депресією і астмою. Щоденне споживання рідкого харчового продукту забезпечує профілактику багатьох очних захворювань, що також слід враховувати. Тут же потужні очисні властивості апельсинів.

Як показали дослідження, сік сприяє зняттю больових відчуттів за рахунок присутності в складі гесперидину і нарингенина. Один його стакан дає людині більше 200% рекомендованої кількості вітаміну С, що має прямий зв’язок з виробленням колагену. Функція останнього полягає в ремонті і утворенні клітин організму. Це позначається прямим чином на кольорі шкіри і уповільненні утворення зморшок. Серед переваг: поліпшення стану волосся, нігтів. Аскорбінова кислота також відіграє першорядну роль у зміцненні імунітету.

Доведено, напій сприяє зниженню кров’яного тиску, впливаючи позитивним чином на рівень холестерину. Таким чином, зменшується ймовірність інсульту, серцевого нападу або атеросклерозу. Апельсиновий сік стимулює травну систему, тому є природним засобом вирішення проблем з запорами.

Водночас вчені відзначають, що надмірне захоплення рідким харчовим продуктом може призвести до розладу шлунка. Крім того, не виключено коливання рівня цукру в крові. Це може призвести до ускладнень, серед яких діабет.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-17 19:37 :57