Новини » Події 11 липня, 2019, 18:31
Уряд ФРН виділив 760 тис. євро на проєкт із надання допомоги жителям Донбасу
Наслідки бойових дій на Донбасі. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Наслідки бойових дій на Донбасі. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Уряд Німеччини надав додатково 760 тис. євро Мальтійській службі допомоги, яка з липня починає на лінії розмежування нову фазу проєкту психосоціальної підтримки жителів Донбасу.

Про це повідомляє Посольство Федеративної Республіки Німеччини в Україні.

«Федеральний уряд Німеччини надає Мальтійській службі допомоги у світі додаткові 760 000 євро для продовження проєкту, який ця служба здійснює в Україні – “Внесок у психосоціальну стабілізацію потерпілих у конфлікті в Україні», − зазначено у повідомленні.

Раніше уряд німеччини вже надав Мальтійській службі 2 мільйони євро для допомоги, спрямованої внутрішньо переміщеним особам і потерпілим від конфлікту в Україні.

З 2018 року в рамках проєкту, який здійснювався Мальтійською службою допомоги в Україні разом з ГО «Українська асоціація фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій» і Національним університетом «Києво-Могилянська Академія», шляхом індивідуальної терапії та консультацій було надано допомогу понад 7000 потерпілих, а ще 14 000 людей брали участь у групових сеансах терапії.

Мальтійська служба допомоги з липня 2019 року запроваджує нову фазу допоміжного проєкту в громадах Луганської та Донецької областей уздовж лінії розмежування, які перебувають на підконтрольній українському уряду території.

З цією метою відкриваються кілька центрів психосоціальної адаптації. Також у віддалених громадах людей, які потребують допомоги, відвідуватимуть мобільні команди підтримки.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-21 04:09 :21