Україна підписала з Ізраїлем документ, який дещо спростить перетин кордонів

МВС України та Ізраїлю підписали Декларацію про інтенсифікацію співробітництва, яка має вирішити ситуацію із масовими відмовами у в’їзді українців на територію Ізраїлю.

Про це повідомляє прес-служба МВС.

«За статистикою ДПСУ, 4,5 тисячі громадян нашої держави отримали відмову про перетин кордону в 2017 році, 3,5 тисячі українці не пропустили в 2018 році, а зараз, за пів року відвідати вашу країну не змогли 2,5 тисячі наших громадян», - заявив Арсен Аваков.

Він додав, що у 2017 році була створена спільна робоча група, яка мала напрацювати пропозиції до Декларації. Зараз документ підписали

«Сьогодні ми підписали Декларацію про інтенсифікацію співробітництва, яка остаточно покладе край непорозумінням при перетині кордону. Крім того, ми реалізуємо наслідки підписаної між Україною та державою Ізраїль про реадмісію осіб. Хочу підкреслити, що спрощення поїздок між країнами для громадян становить взаємний інтерес. Я дякую нашим ізраїльським друзям та партнерам та запрошую відвідувати нашу країну, ми дуже раді», – наголосив Арсен Аваков.

Представник Ізраїлю Аріє Дері заявив, що хоче збільшити кількість пасажиропотоку між державами, який зараз становить близько мільйона туристів. І для цього якраз потрібно було вирішити ситуацію із конфліктами на кордоні.

Декларація дозволить покращити ставлення до громадян обох країн під час проходження контролю, зменшить час очікування на прикордонному та митному контролі, на зворотні рейси. В разі відмови на в’їзд сторони надаватимуть громадянам офіційний документ з причинами відмови.

Читайте також: Ляшко провів зустріч з Нетаньягу в Єрусалимі

 Loading...