Новини » Політика 11 липня, 2019, 16:56
Світ змінюється: експерт вказав на перспективні можливості для України
ZIK
ZIK

Зараз бачимо відсутність монолітності і величезну кризу в Євросоюзі. Однак, на початку кожного століття світ змінюється. Для України – це великий шанс зайняти достойне місце у новій геополітичній структурі.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» на телеканалі ZIK розповів політичний експерт Дмитро Васильєв.

Він наголосив: нещодавно у Санкт-Петербурзі сам Путін непрямо визнав, що санкції впливають на економіку РФ.

«Це величезний прогрес, адже раніше весь російський політикум не визнавав цього. Говорили, що санкції – навпаки, позитивно впливають на РФ та її економіку», – зазначив Васильєв.

Експерт підкреслив: Путін заявив, що санкції не допомагають Росії точно так, як і західним партнерам. Однак, фахівці виявили неточності у розрахунках.

«Там просто була різниця у цифрах. Різноманітні економічні експерти західного світу, коли підраховували усі ці цифри, зійшлись на тому, що вони не відповідають дійсності», – розповів експерт.

Та він зауважив: Росія дуже «креативно» ставиться до законів, вона їх просто не виконує, вважаючи, що може робити все, що хоче. В тому числі, це спостерігається і у випадку з Міжнародним трибуналом щодо українських моряків.

«Каже, що вони не визнають, як і всі інші міжнародні домовленості, що на сьогодні не є в їхніх інтересах», – наголосив Васильєв

Однак, за його словами реакція Європи на таку поведінку Росії свідчить про відсутність монолітності та величезну кризу у Європейському союзі.

«Та я вважаю, що для України це величезний потенціал. На початку кожного століття світ змінюється. Очевидно, зараз проходимо етап зміни міжнародної геополітичної структури. Україна повинна зайняти у ній достойне місце», – переконаний Васильєв.

Адже в України є величезний людський та ресурсний потенціал. Тому наша держава має усі шанси. Тож, якщо зробить все правильно, отримає серйозні можливості у новій геополітичній структурі.

«Їх просто потрібно сформулювати і використати», – резюмував Дмитро Васильєв.

Як повідомлялось раніше, директор ТОВ «Консалтингова група А-95» заявляв, що квітнева криза, пов’язана з поставками «брудної» російської нафти, показала низку важливих аспектів і, можливо, відкрила для України деякі перспективи.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-21 03:52 :04