Новини » Політика 11 липня, 2019, 22:12
Шкрум пояснила, чому для переговорів із Путіним потрібні інші країни
ZIK
ZIK

Росія не виконує жодні міжнародні угоди, навіть публічні. Тому до перемовин треба підключати США, Францію, Велику Британію, Німеччину.

Про це в ефірі програми «Кінець дня» на телеканалі ZIK заявила народний депутат України Альона Шкрум.

Ведуча програми поцікавилась, який формат стосунків і діалогу є прийнятним між Україною і Росією. Пані Шкрум відповіла, що якщо прямі переговори з Володимиром Путіним можуть до чогось призвести, їх варто спробувати. Однак, вона сумнівається в їх результативності.

«Я не бачу чогось неймовірного, якщо відбудуться прямі перемовини. Я просто не вірю, що це до чогось призведе. Але насамперед треба пам'ятати, що в нас є війна з Росією, російські кадрові офіцери знаходяться на нашій території, і це зрозуміло. Тут не треба гратися у якісь ілюзії  це треба казати під час будь-якої розмови», – зазначила політик.

Зокрема, за її словами, Україна не проводила прямих перемовин із Росією, не тому що ми не можемо домовитися напряму, а тому що Путін не йде на жодні домовленості і гарантії цих домовленостей. Тобто Путін ніякі домовленості, навіть приватні, не буде виконувати.

«Росія не виконує жодні міжнародні угоди, навіть публічні. Тому в нас є Мінський і Нормандський формати. Їх треба розширювати і підключати США, Францію, Велику Британію, Німеччину. Можливо, варто підключати інші країни, наприклад, Туреччину й Китай», – вважає пані Шкрум.

Нагадаємо, що Президент України Володимир Зеленський провів першу телефонну розмову з президентом Російської Федерації Володимиром Путіним.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-21 03:19 :03