Саакашвілі заявив, що знову має проблеми на польському кордоні

ZIK

За словами лідера партії «Рух нових сил» Міхеїла Саакашвілі, прокуратура повідомила прикордонників, що він, буцім, таємно їздив в Донецьк на переговори із сепаратистами. За це політика навіть внесли до списку невиїзних.

Про це Саакашвілі розповів в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» на телеканалі ZIK.

Коментуючи рішення суду щодо мера Одеси Геннадія Труханова, він наголосив: в Україні – повністю розвалені державні інституції.

«Мафія, практично, захопила суди, прокуратуру, СБУ, органи місцевої влади і представників центральної влади на місцях. Там вже немає державних інституцій. У них є приватні армії, які вони називають «муніципальною поліцією» і фінансують за рахунок міста», – обурювався політик.

Він підкреслив: така ж ситуація і в Харкові, і в Дніпрі, і в маленьких містах України.

«В Україні є повністю прогнила бюрократія. Неможливо виграти державний тендер, отримати довідку без хабаря. Це відбувається на всіх рівнях. Одеса просто найвищий прояв всього. Мафія стовідсоткова, навіть без натяку на державність. Це загроза того, де Україна може далі розвалюватись», – вважає політик.

Та він підкреслив: це не тільки політичне питання, це й питання безпеки одеситів.

Саакашвілі підкреслив: після парламентського волевиявлення діяльність його політсили продовжуватиметься.

«Ми добиватимемось дострокових місцевих виборів. Цих царків потрібно прибирати усюди, інакше вони приберуть Україну», – переконаний Саакашвілі.

Окрім того Саакашвілі розповів: у власних справах поїхав до Варшави, та виявилось, що він внесений у списки невиїзних, хоча йому Володимир Зеленський «торжественно повернув громадянство». Він переконаний: це все оборудки попередньої влади та старої прокуратури

«Вони повідомили, нібито, я тайком їздив до Донецька спілкуватись із сепаратистами. Більшої ахінеї годі було вигадати. Якби я туди поїхав, мене б одразу заарештували. Ось такі перепони вони нам чинять», – обурювався Саакашвілі.

Як повідомлялось раніше, суд у справі міського голови Одеси Геннадія Труханова визнав недопустимими низку доказів, зокрема експертизу щодо вартості будівлі, за яку міськрада, за версію слідства, заплатила вдвічі дорожче.

Читайте більше новин на тему: СаакашвіліLoading...