Рада ухвалила закон, який дозволить хімічно каструвати педофілів

Рада ухвалила закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за злочини, вчинені щодо малолітньої чи малолітнього, неповнолітньої чи неповнолітнього та особи, яка не досягла статевої зрілості». Він дозволить проводити примусову хімічну кастрацію людей, які скоїли злочини, пов’язані з педофілією.

Про це повідомляє Укрінформ.

За ухвалення рішення проголосували 247 нардепів.

Так, документ дозволить проводити хімічну кастрацію за розбещення неповнолітніх. Її не застосовуватимуть для осіб до 18 років та після 65.

Процедура полягає у примусовому введенні препаратів, які зменшують лібідо та сексуальну активність.

Крім того, закон дозволить проводити адміннагляд за особами, які вийшли з тюрми, але були засуджені за зґвалтування чи статеві зносини з неповнолітніми або ж розбещення таких людей.

Крім того, закон створить публічний реєстр, де будуть вказані особи, засуджені до статей, які вказані в законі.

Окрім того, закон визначає, що зґвалтування, вчинене групою осіб, або зґвалтування неповнолітніх каратиметься позбавленням волі на строк від семи до 15-ти років, а не до 12-ти, як це передбачається чинною редакцією Кримінального кодексу. Водночас за вчинення розпусних дій щодо особи, яка не досягла 16-річчя, злочинців позбавлятимуть волі до п'яти років. На сьогодні стаття 156 передбачає передусім обмеження волі на такий строк.

Цей закон набуває чинності наступного дня після його опублікування.

Читайте також: В Італії депутати пропонують запровадити кастрацію ґвалтівників

Loading...