Новини » Світ 11 липня, 2019, 0:20
Президент Польщі про Волинську трагедію: Нам потрібна пам’ять, аби щось подібне ніколи більше не повторилося

Президент Польщі Анджей Дуда наголосив, що потрібно пам’ятати про Волинську трагедію, аби розвивати відносини з Україною.

Про це повідомляє Польське Радіо.

«Якщо ми нині говоримо про побудову відносин між нашими державами, і дуже сильно хочу підкреслити, що ми хочемо, і мені надзвичайно це важливо, аби ці відносини були якнайліпші, одне напевне – нам потрібна пам’ять, аби щось подібне, що тоді сталося, ніколи більше не повторилося», – заявив Дуда.

Президент Польщі додав, що важливим елементом розвитку відносин є добра воля української сторони. «Щоб не було тієї злої пам’яті, тобто ворожості, нам потрібно, передусім, вшанування, а умовою вшанування є те, аби українська сторона погодилася на проведення ексгумацій, аби можна було позначити могили, аби нащадки знали місця, куди вони можуть поїхати, де можуть запалити свічку», – сказав польський президент.

На думку польського лідера, важлива не тільки пам’ять про вбитих, але теж про тих, хто допомагав. «Не тільки з польського боку, але також з українського боку були ті, хто не відмовився допомогти, хто ризикував власним життям, рятуючи власних сусідів. Це чудові приклади братерства між нашими народами», – сказав Дуда журналістам.

 

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-20 22:59 :54