Новини » Політика 11 липня, 2019, 19:05
Представники нацменшин і діаспор Харкова зустрілися з нардепом Грановським і підписали меморандум про співпрацю
ZIK
ZIK

Для поліпшення умов життя в Харкові представники національних меншин і діаспор міста зустрілися з народним депутатом України Олександром Грановським і підписали Меморандум про взаєморозуміння та співробітництво.

Повідомляє «112 канал».

«Громади в Харкові діаспори дуже багато і в дуже великій кількості. Багато з них вже громадяни України, які мають дітей і сім'ю, але завжди виникають якісь питання саме правові, нам потрібно, щоб поруч була людина, яка могла нам завжди надати пасивну допомогу. Я знаю Олександра Михайловича дуже давно, це прекрасна, шановна, добра людина, він юрист грамотний», – говорить Сиддик Хваджа Хафизулла, президент Асоціації Афганських громадян.

Співпраця буде націлена на поліпшення умов життя членів діаспор, затвердження верховенства права та забезпечення виконання функцій держави в різних сферах суспільного життя.

«Народилася ідея підписати такий меморандум, створити окремий офіс, який би займався найчастіше правовими проблемами представників національних меншин області. Я відчуваю, з якою кількістю проблем нам доведеться зіткнутися. Вони будуть різними, починаючи від побутових, яких теж достатньо, і закінчуючи проблемами культури, проблемами освіти, проблемами життя в країні і міграційними проблемами і багатьма іншими. Тому ми до цих завдань готові, ми їх будемо відповідним чином виконувати», – сказав Грановський.

Меморандум з Грановським підписали тринадцять громад, серед яких зокрема діаспора Афганістану, Пакистану, Грузії, Казахстану, Ірану, Іраку, Таджикистану, Лівану та інших країн.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-21 03:10 :53