Новини » Спорт 11 липня, 2019, 11:07
Після сьомого дня змагань Універсіади-2019 Україна опустилася на 20-е місце
universiade2019napoli.it

У італійському Неаполі у середу, 10 липня, завершився сьомий медальний день змагань ювілейної ХХХ Всесвітньої літньої Універсіади-2019. За його підсумками студентська збірна України здобула одну бронзову медаль. Тож маючи у своїй скарбничці тепер п’ять нагород (одну, золоту, одну срібну та три бронзові), у медальному заліку Україна опустилася з 17-го місця на 20-е.

Нагадаємо, у турнірі з дзюдо Ганна Антикало у четвер, 4 липня, посіла третє місце. У вівторок, 9 липня, «синьо-жовта» скарбничка після чотириденної «засухи» поповнилася трьома нагородами: бронзову медаль завоював тхеквондист Денис Вороновський, легкоатлет Сергій Регеда здобув «срібло» у метанні молота, а ще одна представниця Королеви спорту Марина Бех-Романчук виграла змагання в стрибках у довжину. А вчора, 10 липня, третє місце посіла тхеквондистка Ірина Ромолданова.

Загалом у ХХХ Всесвітній літній Універсіаді-2019 беруть участь 8 000 спортсменів зі 170-ти країн планети, які розіграють 220 комплектів медалей у 18-ти видах спорту. Студентську збірну України в Неаполі представляють 177 спортсменів, які змагаються у баскетболі, волейболі, спортивній гімнастиці, художній гімнастиці, дзюдо, легкій атлетиці, плаванні, стрибках у воду, стрільбі з лука, тенісі, тхеквондо, фехтуванні та футболі.

Наразі нагороди Неаполя-2019 вже вибороли атлети 52 країн, 31 з яких мають у своєму активі бодай одну золоту медаль.

Також нагадаємо, що на минулій, ХХІХ Всесвітній літній Універсіаді, яку 2017 року приймала столиця Тайваню Тайбей, українські спортсмени здобули загалом 36 нагород (12 золотих, 11 срібних, 13 бронзових) і посіли шосте місце у загальнокомандного медальному заліку серед 142 країн-учасниць.