Новини » Політика 11 липня, 2019, 6:16
«Люстрацію» від Зеленського описали трьома словами: Вкладаємо, навчаємо, а тоді «вичищаємо»

Під люстрацію свого часу потрапили багато людей, які лише здійснювали свої функціональні обов’язки. Таким чином, країна вкладає кошти, навчає чиновника, а потім його просто виганяють.

Про це в ефірі програми «Кінець дня» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (фракція Радикальної партії) Юрій Чижмарь.

Нардеп, коментуючи ініціативу Президента Володимира Зеленського «розширити» закон про люстрацію, зауважив, що історія п’яти років, коли приймали політичні, а не правові рішення, мала б послугувати уроком.

«І те, що нам навіть Венеціанська комісія, Рада Європи заявили, що люстрація не відповідає закону, бо кожен має відповідати за свою дію. Дуже багато людей потрапили під люстрацію, які, у принципі, просто здійснювали свої функціональні обов’язки. Таким чином, ми вклали кілька років на їхнє виховання, навчання як чиновника, ми його просто виганяємо. Зараз ми на нову «чистку» йдемо. У результаті ми, як у 2017 році, вичищаємо основне», – зазначив парламентар.

На його думку, така ініціатива – виключно «політична історія», яка завершиться до виборів. Юрій Чижмарь переконаний, що реалізувати її неможливо.

Як повідомляли, Президент Володимир Зеленський збирається змінити закон про люстрацію. Він хоче туди внести перелік посад всіх представників влади, які керували країною з 2014 по 2019 роки. Це – президент, працівники уряду, нардепи, чиновники.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-21 03:17 :54