Новини » Львів 11 липня, 2019, 20:28
Львівський активіст Андрій Зібран ініціює збір коштів на парад у Києві
Військовий парад у Києві з нагоди 25-річчя Незалежності України. Фото: president.gov.ua
Військовий парад у Києві з нагоди 25-річчя Незалежності України. Фото: president.gov.ua

Зібрати кошти на народний військовий парад - таку пропозицію ініціюють у Львові. Львівський активіст і голова громадської організації "Народні герої" Андрій Зібран заявив про готовність зробити внесок на суму 10 тисяч гривень на підтримку всенародної акції.

Водночас політик закликав долучитися до збору коштів і загальнонаціональні ветеранські організації. «Я вважаю, що український народ має повне право щороку бачити міць держави і обличчя героїв, - повідомив Андрій Зібран. - Як голова громадської організації «Народні Герої» ініціюю збір коштів на проведення щорічного народного військового параду. Дякую тим українцям, що вже долучилися до нас. Ми розраховуємо на допомогу від усіх”.

Політик пояснив, - його ініціатива спричинена рішенням Президента України про відміну військового параду. “Як керівник ГО "Народні Герої", яка понад три роки займається розшуком та нагородженням наших військових, я вірю, що військовий парад таки пройде Хрещатиком. Таке нагадування є вкрай необхідним, - повідомив Андрій Зібран. - Відмова від проведення військового параду у День Незалежності буде великою образою для них, а також для їхніх близьких, для всіх громадян України, які спільними зусиллями боронять нашу країну”.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-22 09:42 :38