Кіноексперт переконує, що висадка американців на Місяць не може бути зрежисованим фейком

Американський кіноексперт Говард Беррі спробував довести, чому відео висадки американців на Місяць не є зрежисованим.

Про це повідомляє Новое Время.

«Одна з найпоширеніших теорій змови свідчить про те, що американські астронавти насправді не були на Місяці, а відеозйомку висадки на земний супутник підробили в Голлівуді. В кінці 2018-го глава Роскосмосу Дмитро Рогозін навіть заявив, що збирається перевірити, чи дійсно NASA було на Місяці.Керівника російської космічної держкорпорації випередив кіноексперт з Університету Хартфордшир Ховард Беррі, який опублікував колонку на The Conversation з поясненнями, чому відео NASA з Місяця – справжнє», – йдеться у повідомленні.

Він додав, що відео на Місяці записували на спеціальну SSTV-камеру, яка знімає 10 кадрів в секунду. Для сповільненої зйомки, яка потенційно могла б імітувати ефект гравітації на Місяці, операторам знадобилася б камера, яка може знімати набагато більше кадрів в секунду.

«Крім цього, навіть якби творці відео вирішили уповільнити його на монтажі - у них би нічого не вийшло. Річ у тім, що звичайні магнітні диски, на які записували відео в той час, могли вмістити всього 30 секунд запису для програвання 90 секунд сповільненої зйомки. Ну, а для запису 143 хвилин в сповільненій зйомці (стільки тривало відео Аполлон 11), камера на Місяці мала зняти 47 хвилин прямої трансляції, що було просто неможливим в той час», – зазначає кіноексперт.

Він додав, що версія про те, що фейкову висадку зняли на камеру, яка записує 24 кадри в секунду, а потім сповільнили – не витримує аргументів. Адже для цого потрібно було б кілометри плівки.

По-третє, «спростування» на кшталт тих, що на відео американський прапор розвівається від вітру, чого не може бути в умовах відсутності атмосфери на Місяці, пояснити ще легше: прапор дійсно трохи рухався, але не через вітер, а через гравітацію.

Читайте також: Майбутнє МКС – непевне, НАСА хоче на Місяць та Марс, – NPR

 Loading...