Новини » Спорт 11 липня, 2019, 12:16
Футболісти «Карпат» в спарингу мінімально обіграли «Калуш»
Львівські «Карпати» в контрольному спарингу мінімально обіграли ФК «Калуш» / fckarpaty.com

Львівські «Карпати» в рамках підготовки до нового сезону-2019/2019 провели черговий спаринг – на цей раз проти футбольного клубу «Калуш», який грає у Другій лізі чемпіонату України.

У першому таймі «зелено-білі леви» домінували, однак відкрити рахунок до перерви так і не змогли, повідомляє fckarpaty.com.

На початку другого тайму господарі продовжували атакувати (матч проходив у Львові на полі стадіону «Дружба») і закономірно забили свій гол – відзначився гравець на перегляді.

Після цього гра заспокоїлася і так і закінчилася з мінімальною перевагою «зелено-білих» з рахунком 1:0.

«Карпати» провели гру у такому складі: перший тайм – Підківка, Мартінс, Ковтун, Вакуленко, Дубінчак, Вербний, Кльоц, Мухамед, Гуцуляк, Ді Франко, Карпенко; другий тайм – Підківка (Задерейко), Веремієнко, Прце, Дубінчак (Слива), Вербний (Лях), Кльоц, Ременюк, Понде та три гравці на перегляді.

2019-07-17 20:03 :35