live

Абромавичус став головою наглядової ради Укроборонпрому

Айварас Абромавичус. Фото: ZIK

Колишній міністр економічного розвитку Айварас Абромавичус очолив наглядову раду Укроборонпрому.

Про це повідомляє прес-служба Укроборонпрому.

«Вважаю, що за останні декілька років "Укроборонпром" здійснив декілька успішних кроків у сфері реформування. Але, водночас, деякі інші українські державні компанії зробили більше. Тому в нас є багато завдань, які ми маємо виконати якнайшвидше. І одне з найбільш пріоритетних з них – проведення аудиту «Укроборонпрому», – заявив Амбромавичус.

За його словами, аудитора для концерну оберуть на електронному майданчику Prozorro.

«Ми очікуємо, що вже у вересні буде обрано переможця торгів, який розпочне аудит «Укроборонпрому». За нашими оцінками, він триватиме 6-9 місяців. Це дозволить отримати детальну інформацію щодо реального стану речей на кожному підприємстві Концерну. Водночас, ми не можемо провести аудит, який охопить більший період. По-перше, якщо взяти для аналізу період з 2014, не кажучи вже про період з 2011 року, то результатів цього аудиту доведеться очікувати роками. По-друге, виділених Урядом 32,5 млн грн на це просто не вистачає», – заявив Айварас Абромавичус.

Він додав, що після підсумків фінансового аудиту буде розпочато процедуру із проведення стратегічного аудиту та аудиту корпоративного управління – витрати на них буде запропоновано передбачити у проекті  Держбюджету на 2020 рік.

Читайте також: Данилюк повідомив про реформування оборонно-промислового комплексуLoading...
Loading...
Loading...