Новини » Світ 10 липня, 2019, 3:27
Вигода Трампа з війни між РФ та Україною: політик заявив про газовий фактор
ZIK
ZIK

Президенту США Дональду Трампу не вигідно, щоб конфлікт між Україною та Росією був вирішений. Бо поки він існує, у нього є можливість якнайбільше зайняти ринку газу у Європі.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив голова партії «Громадська сила» Загід Краснов.

Політик, коментуючи пропозицію Президента України Володимира Зеленського щодо зустрічі з президентом РФ Володимиром Путіним, президентом США Дональдом Трампом, прем'єркою Великобританії Терезою Мей, канцлеркою ФРН Ангелою Меркель, президентом Франції Еммануелем Макроном, зауважив, що для того, щоб така зустріч відбулася і були позитивні результати, потрібно «відійти від пафосу». Загід Краснов закликав керівника держави не робити тих помилок, яких припускався його попередник.

«Тут не має бути пафосу. Тут має бути спокійна робота, дипломатія любить тишу. Потрібно, щоб працювали над цим питанням, готували і МЗС, і наші посольства у тих країнах, які ми хочемо «підтягнути» до цієї розмови, я навіть сказав би, нового формату зустрічі», – заявив Загід Краснов.

На його думку, якщо між країнами є непорозуміння, перша зустріч має відбутися у форматі «віч-на-віч». Загід Краснов вважає, що, коли до перемовин залучають третю сторону, питання стає багатогранним і менш результативним.

«Безумовно, Трамп захоче у цій грі – я підкреслюю слово «гра» – отримати свої дивіденди... Він захоче як людина, яка веде у своїй країні, у США, політику протекціонізму, показати Меркель, який поганий, я образно кажу, Путін, для того, щоб «заморозити» будівництво «Північного потоку», для того, щоб у цей час укласти свої договори щодо постачання до Європи зрідженого газу. Йому невигідно, щоб цей конфлікт був вирішений, бо, поки є конфлікт між Україною та Росією, поки є суперечки довкола газотранспортної системи, у нього є можливість якнайбільше зайняти ринку газу у Європі», – зазначив Загід Краснов.

Нагадаємо, 8 липня Президент Володимир Зеленський запропонував зустрітися у Мінську і говорити безпосередньо з президентом РФ Володимиром Путіним, президентом США Дональдом Трампом, прем'єркою Великобританії Терезою Мей, канцлеркою ФРН Ангелою Меркель, президентом Франції Еммануелем Макроном.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-12-02 03:15 :17