Новини » Політика 10 липня, 2019, 4:56
Веремчук лідирує у Залізничному і Шевченківському районах Львова, – соціологи
Фото: Галінфо
Фото: Галінфо

Керівник «Народної Самооборони» Львівщини та депутат Львівської міської ради Валерій Веремчук, якого висунула «Громадянська позиція», лідирує у рейтингу кандидатів у народні депутати у 116 виборчому округу, до складу якого включено Залізничний район, частина Шевченківського району, Рудно і Брюховичі.

Такі дані соціологічного опитування, що було проведено в період з 25 червня по 5 липня 2019 року компанією Novelty Result Group (опитано 600 респондентів, похибка складає 3,2%), Валерій Веремчук набирає 23,7% голосів тих, хто має намір голосувати і визначився, повідомляє Галінфо.

На другому місці йде самовисуванець, депутат фракції «УКРОП» у ЛМР Ігор Зінкевич – 17,8%, Кандидат від «Європейської Солідарності», чинний народний депутат від «Народного фронту» Микола Княжицький набирає 15,8%. Інші кандидати суттєво відстають.

Соціологи відзначають, що всі опитані загалом і окремо прихильники Веремчука сприймають його як такого, кому відповідають наступні характеристики: розумний, вирішуватиме проблеми округу та міста, енергійний, патріот.

Ще один момент: для 40% опитаних наявність у кандидатів досвіду роботи в органах місцевого самоврядування виступає значущою перевагою. Натомість найменшу кількість прихильників – 8,5% має гіпотетичний кандидат, який вже був народним депутатом Верховної Ради.

Загалом, опитування показало нинішні настрої виборців і їхнє ставлення до подій у державі: 50% опитуваних переконані, що Україна рухається у хибному напрямку, ще 15% вагалися з відповіддю, відтак потрібні зміни. Зокрема, у 116-му окрузі найбільше несприйняття нинішньої ситуації в країні у мешканців Левандівки і Шевченківського району – 72% та 71%.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-28 11:29 :32