Новини » Суспільство 10 липня, 2019, 9:10
В Instagram оголосили про введення захисту користувачів від онлайн-цькування
Фото УНІАН
Фото УНІАН

Керівництво Instagram оголосило про введення нових функцій соцмережі, спрямованих на боротьбу з образами і цькуванням в інтернеті.

Про це компанія повідомляє на своєму сайті, – передає Дзеркало тижня.

Одним із нововведень стане механізм на основі штучного інтелекту, який попереджатиме користувачів перед публікацією коментаря, що він може бути сприйнятий як образливий. На етапах попереднього тестування ця функція спонукала деяких користувачів скасувати або написати менш образливий коментар, зазначили в компанії.

Ще одна нова функція – можливість приховати коментарі. Користувачі зможуть продовжити їх писати, але бачити їх будуть тільки власник облікового запису і вони самі. Це важливо в тих випадках, коли власник сторінки ще не готовий блокувати або скаржитися на профіль. Наприклад, якщо він знайомий з кривдником в реальному житті.

Глава Instagram Адам Моссері заявив, що за допомогою нововведень соцмережа шукає спосіб впоратися з проблемою, не вдаючись до блокуваннь.

Згідно з прикладом на сайті компанії штучний інтелект вважатиме образливими слова «потворний» і «дурний». У повідомленні Instagram не уточнюється на який саме контент реагуватиме система.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-17 19:52 :08