Новини » Політика 10 липня, 2019, 0:55
Україна може закупити американські винищувачі, – Jamestown Foundation

Якщо інформація про те, що Україна розглядає придбання американських винищувачів F-16, підтвердиться, і США почнуть вивчати таку можливість, це може стати серйозним кроком для допомоги Україні та модернізації її Повітряних сил.

Про це президент американської неурядової дослідницької організації Jamestown Foundation Глен Говард, передає Укрінформ.

«Ходять чутки, що Україна може справді розглядати придбання винищувачів F-16 американського виробництва. Якщо вони відповідають дійсності, це означатиме, що США розглядають можливість серйозного кроку для допомоги Україні», – розповів він.

На думку президента Jamestown Foundation, саме потреби Повітряних сил України можуть бути у пріоритеті розгляду подальших кроків військово-технічного співробітництва України та США, оскільки «вони надзвичайно швидко старіють, і їм не вистачає запчастин». 

«Польща, наприклад, досі використовує радянські МІГ-29, але від них поступово відмовляються через нестачу запчастин», – зауважив він.

Водночас американський експерт висловив занепокоєння, чи достатньо в Україні англомовних пілотів, які можуть навчитися керувати американськими винищувачами, оскільки нині в Повітряних сил Збройних сил України немає навичок управління такою складною машиною, як F-16. 

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-20 22:12 :02