Новини » Політика 10 липня, 2019, 4:49
Тягнибок: Зеленський став президентом лишень емоцією
ZIK
ZIK

Значна частина українського суспільства має величезну ненависть до Порошенка. Тому лише через емоцію Володимир Зеленський стає президентом.

Про це в ефірі програми «Правила життя» на телеканалі ZIK заявив лідер партії ВО «Свобода» Олег Тягнибок.

Пан Тягнибок вважає, що постать Володимира Зеленського виникла в політичному житті через дві основні причини: великий попит населення на зміни і ненависть до колишньої влади. Він фактично попав на дві хвилі, каже політик.

«В Україні останнім часом виграють ті політики, які попадають на хвилю народного піднесення. І от була хвиля реваншу «Юговостока», який хотів певних змін. Вони трактували Зеленського так, як самі хотіли, враховуючи те, що він дуже мало говорив. А друга хвиля - величезна ненависть значної частини українського суспільства до Порошенка. Тому такими легкими зусиллями, лишень емоцією Зеленський стає президентом», – зазначив гість програми.

Зокрема, за його словами, в певні періоди перед президентськими виборами мали високі шанси стати президентом Міхеїл Саакашвілі, Анатолій Гриценко, Юлія Тимошенко і на кінець Володимир Зеленський. На його думку, на хвилі великого розчарування людям стало байдуже кого саме вони підтримають, лише щоб ця людина змогла перемогти Петра Порошенка.

«Згадайте рік перед виборами. Саакашвілі мав велику підтримку тільки тому, що він міг перемогти Порошенка. Після того як рейтинг Саакашвілі почав просідати на перший план вийшов Гриценко. Але на осінь всі думали, що Юлія Володимирівна вже президент. Штаби Батьківщини сиділи і посади ділили, вже навіть ніхто не сумнівався. І тут появився Зеленський. Люди, яким було важливо, щоб тільки не пройшов Порошенко і щоб відбувся реванш представників антимайданівських сил, побачили в Зеленському реальну кандидатуру, яка зможе перемогти», – наголосив Тягнибок.

Нагадаємо, що згідно з результатами роллингового дослідження, проведеного Українським інститутом соціальних досліджень ім. Олександра Яременка і центром "Соціальний моніторинг" у Верховну Раду на позачергових виборах 21 липня проходять п'ять партій.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-28 00:03 :31