live
Новини » Спорт

Тренер «Олександрії» Шаран: «Шахтар» нас серйозно підвів – Бондаренко мав грати у нас

Головний тренер футбольного клубу «Олександрія» Володимир Шаран / ua-football.com

Головний тренер футбольного клубу «Олександрія» Володимир Шаран підвів підсумки зборів його команди.

«Збір пройшов надзвичайно чудово – у відмінних умовах. Ми вдячні президенту клубу Сергію Кузьменку за можливість провести такий збір – це були ідеальні умови для проживання, харчування і тренувань.

Чесно кажучи, ми переглянули чимало претендентів, опрацювали багато інформації про легіонерів. Але хочу сказати, що нас серйозно підвів «Шахтар». Ми мали домовленість, що Бондаренко буде грати в «Олександрії» на правах оренди. «Шахтар» знав, що ми будемо виступати в єврокубках і потребуємо підсилення. І несподівано керівництво «Шахтаря» відправляє Валерія в Португалію, до «Віторії».

Зрозуміло, що цей хід – компенсація за Луїша Каштру, нового тренера «Шахтаря», котрий прийшов з «Віторії». Але наша домовленість була досягнута ще до цього моменту. Менеджмент «Шахтаря» запевнив нас, що Бондаренко буде в «Олександрії» майже стовідсотково. І ми навіть не розглядали інші варіанти, хоча такі й були. Й тепер ми маємо проблему з центральним захисником», – цитує Володимир Шаран прес-служба клубу.

Нагадаємо, в минулому сезоні «Олександрія» посіла третє місце у Прем’єр-лізі і тепер представлятиме Україну в Лізі Європи, причому розпочне свої виступи в єврокубках одразу з групового етапу.

 

 Loading...
Loading...
Loading...